До Дня захисту дітей та Міжнародного дня дітей – жертв агресії

1 червня до Дня захисту дітей та Міжнародного дня дітей – жертв агресії Одеська національна наукова бібліотека перетворилася на веселий, бурхливий  і яскравий майданчик: діти та їхні батьки завітали на незвичайну презентацію книжкової виставки-інсталяції «Книга розкриває світ».

1.jpg

Малеча і дорослі  з захопленням роздивлялися чудові сучасні видання дитячої літератури: барвисті збірки казок, віршів, оповідань; книжки-ляльки, книжки-пазли, 3D- видання, комікси, розмальовки, великі формати й мініатюри.

2.jpg 3.jpg

Тамара Кухарук, завідувач відділу соціокультурної діяльності розповіла про історію  української дитячої книжки та презентувала нові видання.

4.jpg 5.jpg

Далі «ініціативу» перехопили діти. Вони запропонували  гру «Абетка» та щиро й природньо (як можуть тільки діти!) ділилися власними думками про улюблені книжки, про літературних героїв, що сьогодні для них є прикладом.

6.jpg 7.jpg

Творчою складовою заходу стало розігрування вистави за мотивами  української народної казки «Солом’яний бичок», яку юні «актори» переробили у жанрі фанфік.

8.jpg 9.jpg

Яскравий марафон продовжила імпровізована ізостудія. Для малювання всі обрали морську тематику.

10.jpg 11.jpg

Провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Тетяна Гюмюшлю читала вголос казки і розповідала про сучасних дитячих письменників.

12.jpg

Не сумували і дорослі, серед яких були викладачі дошкільних установ, представники громадських організацій, які  цікавилися методичною літературою про роботу з дитячою книжкою. «Це різнобарв’я літератури вражає! Дуже потрібно і дітям і дорослим бачити такі красиві, яскраві видання , які хочеться читати. Це і творча підказка: як виховання і навчання зробити цікавим, а нудне перетворити на захоплюючу гру… Вдячні бібліотеці за подібні заходи», -  зауважила куратор Одеської міської організації багатодітних сімей Катерина Антіпова.

13.jpg 14.jpg

Почалось літо і під час канікул пропонуємо  скористатися  можливістю збагатити дитячий відпочинок інтелектуальними розвагами, а може й започаткувати чи відродити традицію родинного читання. Бібліотека запрошує всіх бажаючих у відділ абонементу ОННБ, що знаходиться на  вулиці  Акад. Філатова, 1 (телефон  для довідок : 765 – 49 – 55),  де можна ознайомитися з дитячою літературою і не тільки (!) та замовити деякі видання. Книга в усі часи була добрим  другом, порадником і вчителем життя!

15-1.jpg 16.jpg

Створено: 02.06.2022
Оновлено: 03.06.2022
Переглядів: 1425
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.