Ресурси для переміщених українських дослідників

sfu-banner.png

В умовах війни з Росією багато українців залишили рідні домівки у пошуках безпечного місця – в інших областях чи за кордоном.

Пропонуємо корисні ресурси для переміщених українських дослідників, включаючи докторантів, аспірантів та визнаних науковців, щоб вони змогли продовжити свої дослідження.

#ScienceForUkraine – це громадська група студентів-добровольців та науковців-дослідників з академічних установ Європи та світу.

Місія платформи – збирати та поширювати інформацію про можливості підтримки на університетському, національному та міжнародному рівнях для аспірантів та науковців, які безпосередньо пов’язані з академічним закладом України.

На цьому сайті розміщено широкий спектр оплачуваних академічних посад для науковців (аспірантів і вище), можливості академічного переведення для аспірантів і студентів, а також тимчасове житло.

Окремий ресурс для науковців, які знаходяться в Німеччині від Фонду Volkswagen. Фонд надає фінансування для підтримки переміщених українських дослідників на всіх етапах кар’єри, включаючи докторантів, аспірантів та визнаних науковців, щоб вони продовжили свої дослідження в Німеччині. Заявки повинні бути подані керівництвом університету та приймаючим науковцем у Німеччині. Фінансова підтримка надається на 6-12 місяців. Заявки можна подавати в будь-який час.

 

Створено: 19.03.2022
Переглядів: 1693
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.