Крим від стародавніх часів до наших днів

Висловлюємо щиру подяку

лауреату Галереї почесних благодійників Одещини

«Люди щедрих сердець» 

Володимиру Стремядіну

за дарунок фоліантного науково-популярного ілюстрованого видання

«Крым от древности до наших дней»

Крым от древности до наших дней / Под ред. Э.Б. Петровой, - Симферополь: ИД «ЧерноморПРЕСС»; Феодосия: ИД «Коктебель», 2010. – 656 с.: ил.

Дане видання є своєрідною енциклопедією про Кримський півострів як землі із дуже древньою цивілізацією. Досліджується як геологічне минуле півострова, так і розвиток міст Криму у період греко-римської колонізації, добу середньовіччя. Особливий акцент у книзі робиться на періоді включення Криму до складу Росії, абсолютизується вирішальне значення цієї країни в розвитку Кримського півострова. Дещо тенденційно оцінюються наслідки національно-демократичної революції в України 1917-1918 рр. і її впливу на долю Криму. Значна увага відведена стану економіки, туристичної сфери, ролі півострова в розвитку російської, української та ін. культур: «Литературная слава Крыма», «Страна музеев», «Музыка, театр, кино» та ін. Книга багато проілюстрована старовинними гравюрами, фотодокументами, репродукціями картин.


Створено: 30.05.2011
Переглядів: 1283
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.