Спільне минуле - спільне майбутнє

00.jpg

12 жовтня група молоді у рамках проєкту "Спільне минуле - спільне майбутнє" відвідала Одеську національну наукову бібліотеку. Молодь перебуває в Одесі у рамках обміну, який профінансовано Польсько-Українською Радою обміну молоді при сприянні Міністерства науки та освіти Республіки Польща, а також програмою Європейського Союзу Еразмус+.

01.jpg

Організатори проєкту – загальноосвітній ліцей імені Гуго Колонтая у Варшаві та громадська організація «Національно-культурне товариство поляків "Польська Нота" в Одесі. Польська частин групи - це учні загальноосвітнього ліцею імені Гуго Колонтая з міста Варшава; українська група складається з молоді національно-культурного товариство поляків "Польська Нота" в Одесі. На запрошення організатора з української сторони до проєкту долучено молодь з товариства польської культури "Полонія Семпер Фіделіс" з Миколаєва та з громадської організації "Товариство польської культури  ім. Св. Йоана Павла II в Роздільній". У продовж 10 днів перебування в Одесі учасники групи відвідували пам'ятні місця Одеси, фотографували архітектуру, робили нотатки.

oglyad.jpg muzejna.jpg

Під час екскурсії бібліотекою учасники  проєкту познайомились з її історією, завітали до спеціалізованих відділів, які дійсно вразили виставковими експонатами. Гості приділили особливу увагу відділу рідкісних видань та рукописів бібліотеки, будівлі бібліотеки та зробили фото на згадку.

muzej.jpg

Створено: 18.10.2021
Оновлено: 19.10.2021
Переглядів: 1246
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.