Книжкові колекції, рідкісні видання...

Відповідно до Указу Президента України № 1088/2006 від 15.12.2006 року "Про проведення в Україні у 2007 році Року української книги", розпорядження Одеської обласної державної адміністрації № 17/А-2007 від 25.01.2007р. "Про заходи щодо проведення в області у 2007 р. Року української книги" на базі Одеської національної наукової бібліотеки ім. М.Горького 25-27 вересня 2007 р. відбулася міжнародна конференція "Книжкові колекції, рідкісні видання та рукописи в сучасному науково-інформаційному просторі". Цей захід присвячено 85-річчю Музею книги, який було відкрито 3 жовтня 1922 р. при відділі рідкісних видань та рукописів Бібліотеки.

 Учасники конференції заслухали та обговорили важливі питання формування, збереження, вивчення й популяризації фондів рідкісних і цінних видань, рукописних матеріалів, архівних джерел в історичному й сучасному аспектах.

 Насичену програму конференції, яка тривала 3 дні, вдалося повністю виконати. Цікава, плідна робота проходила в пленарних і секційних засіданнях. У роботі конференції взяли участь науковці з далекого і близького зарубіжжя, з багатьох регіонів України (Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Одеса, Сімферополь, Суми, Чернівці, Горлівка, Первомайськ). Крім доповідачів у конференції взяли участь понад сто представників інтелектуального прошарку суспільства - науковці, бібліотекарі, вчителі, викладачі, журналісти, краєзнавці, книгознавці, науковці.

 Конференція досягла основної мети - відбувся обмін досвідом у книгознавчій справі, фахівці обговорили важливі питання формування, збереження, вивчення і популяризації фондів рідкісних і цінних відань, рукописних матеріалів, архівних джерел, що є загальнолюдським культурним надбанням. Актуальність конференції - у висвітленні фахівцями з різних країн важливих і нагальних питань історії, книгознавства, архівознавства, музеєзнавства, палеографії, кодикології, джерелознавства.

 

Створено: 02.02.2007
Переглядів: 1879
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.