Підтримка національних спільнот. Робоча онлайн-зустріч

Ярослава Різникова,
заступник директора Департаменту – начальник управління культури, національностей та релігій Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації

Бірюкова Ірина Олександрівна,
генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України

Світлана Зайцева-Великодня,
голова Одеського відділення імені А. Міцкевича Спілки поляків в Україні

Під час робочої онлайн-зустрічі


img_5746.jpg
11 грудня 2020 року
в Одеській національній науковій бібліотеці відбулась друга робоча онлайн-зустріч з питань створення комунікаційної платформи для підтримки національних спільнот Одеської області, що здійснюється в рамках реалізації проєкту «Захист національних меншин, включаючи ромів та мови меншин в Україні»

Раду Європи представляли: в. о. голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, програмний менеджер Директорату Ради Європи з питань дискримінації та мови ворожнечі Ангела Лонго (Страсбург).

Серед учасників онлайн-зустрічі:  спеціаліст проєкту РЄ Оксана Овчарук, заступник директора Департаменту культури національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини – начальник управління культури, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації Ярослава Різникова, експерти РЄ Том Морінг та Михайло Подюк, представники національних спільнот Одещини.

Формат онлайн-зустрічі передбачав діалог з представниками національних спільнот Одеської області; обговорювалися основні досягнення проєкту щодо створення комунікаційної платформи для національних меншин Одеської області, ідеї планування роботи на наступний рік та було підведено підсумки зустрічі.

Створено: 14.12.2020
Переглядів: 651
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.