Ірина Бірюкова: Наша дорога не є марною

img_0663.jpg
Генеральному директору

Одеської національної наукової бібліотеки
Ірині Бірюковій
присвоєно почесне звання
«Заслужений працівник культури України»

По телефону і в соцмережах Ірина Олександрівна сьогодні отримує привітання від друзів бібліотеки, серед яких урядовці, парламентарі, дипломати, науковці, митці, представники церкви, меценати і користувачі з України і з-за кордону.
Особливою теплотою відзначилася зустріч з колегами по роботі, адже уся трудова діяльність Ірини Бірюкової пов’язана з Одеською національною науковою бібліотекою, у якій вона пройшла шлях від рядового бібліотечного працівника до генерального директора. Маючи 19-річний досвід бібліотечної роботи, з яких 16 років на керівних посадах, вищу освіту, зокрема післядипломну в галузі управління, Ірина Олександрівна успішно спрямовує виробничу, наукову й господарську діяльність ОННБ на забезпечення ефективного функціонування бібліотеки та створення умов для її сталого розвитку як одного з провідних інформаційно-бібліотечних закладів світу. У відповідності до програми розвитку ОННБ на 2019-2023 роки «Бібліотека: сучасна, креативна, твоя», розробленої І.О. Бірюковою, активно розвиваються найважливіші напрями роботи ОННБ як інформаційного, наукового й культурно-просвітницького закладу, потужного осередку міжнародного культурного співробітництва.
Талановита людина – талановита в усьому. Ірина Бірюкова поділилася з колегами своїм вранішнім поетичним натхненням:  Дякую Богу, що дав Висоту,

  людям, які не бояться польоту,
  Вітер, що злетом вшановує спротив,
  й Друзів, що опліч у бурю ідуть!
img_0635.jpg

Вона пояснила: «Ці рядки я присвячую вам, людям, на яких можна покластися. Підіймаючись сходинками, важливо тримати рівновагу, але знати, що ти не один… У сучасному світі треба пояснювати людям, що відбувається в бібліотеках, наскільки вони є важливими і корисними і наскільки важливо їх підтримувати через власний досвід, власні здобутки. Все, що ми робимо, ми робимо заради певної місії. Якщо ми можемо віддати часточку тепла, тієї турботи, того сенсу, який у нас вкладали наші вчителі, то наша дорога не є марною. І кожному, хто на цій дорозі поруч зі мною, я щиро дякую».

Створено: 10.11.2020
Оновлено: 11.11.2020
Переглядів: 893
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.