Тижні Німеччини в Україні

01.jpeg

З 3 по 23 жовтня  2020 р. Посольство Німеччини в Києві, Генеральне консульство у Донецьку/офіс Дніпро та почесні консули у Львові, Одесі, Харкові та Чернівцях проводять Тижні Німеччини в Україні – увага зосереджена на 30-й річниці Німецької єдності: «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності»

nchz.jpg
Німецько-українська співпраця
реалізується у вигляді 40 проєктів
різних німецьких та українських
партнерських організацій
у 17 містах України

В листопаді 2000 року за сприяння Гете-Інституту в Одесі був відкритий Німецький читальний зал у співпраці з Одеською національною науковою бібліотекою в Баварському Домі Одеси. 20 років Німецький читальний зал надає актуальну інформацію про Німеччину, її історію, культуру, мову, демонструючи успішну діяльність цього партнерського проєкту у сфері культурної дипломатії та співробітництва між Україною та Федеративною Республікою Німеччиною.

Німецький читальний зал має в своєму фонді безліч книг про історичне осмислення подій у Німеччині та Європі 30 років тому, а також про те, яким чином суспільство сьогодні справляється з поділом і потрясіннями.

Протягом проведення «Тижнів Німеччини в Україні» Німецький читальний зал пропонує своїм відвідувачам познайомитись з книжковою виставкою

«30-а річниця Німецької єдності: «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності»,  на якій представлені сучасні видання німецькою мовою, видані в ФРН. 

Створено: 20.10.2020
Переглядів: 246
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.