Вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

otkrytkaonnb-3.jpg

Дорогі колеги, читачі й партнери!

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек прийміть щирі вітання з професійним святом! Відзначення його є свідченням важливості діяльності бібліотекаря для українського суспільства, історичної місії бібліотек – берегти, досліджувати і популяризувати духовні, інтелектуальні здобутки людства, сприяти розвитку державотворення, зміцненню міжнаціональної злагоди, розбудові громадянського суспільства.

Саме бібліотекарі – творчі особистості, що віддано служать книзі, бережуть духовну спадщину нашого народу, є справжніми помічниками і порадниками на шляху до вершин знань та успіхів.

Бібліотеки України невпинно розвиваються як інформаційні центри, впроваджують сучасні технології, розширюють доступ до документної, у тому числі раритетної, бази через оцифрування документів. Сьогодні бібліотечні установи є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів та управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для громадян. Подальший розвій бібліотечної справи стане запорукою розвитку суспільства.

Ми цінуємо увагу наших читачів і партнерів, які активно долучаються до заходів, ініційованих бібліотекою, і сподіваємося на поглиблиблення цієї обопільно корисної співпраці. 

Бажаємо вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхненної праці, щоденних радостей, щастя, добра і незмінних успіхів у вашій шляхетній просвітницькій справі!

 

З повагою

колектив Одеської національної наукової бібліотеки

Створено: 29.09.2020
Останнє оновлення: 30.09.2020
Переглядів: 153
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.