Зміни у режимі роботи бібліотеки

01-library_logo_v1-1.jpg

У зв’язку з діючими карантинними обмеженнями Одеська національна наукова бібліотека продовжує поетапне відновлення обслуговування користувачів. З 1 серпня 2020 року  обслуговування користувачів здійснюється усіма структурними підрозділами та літньою читальнею «LITERA» за графіком:     понеділок–четвер, субота–неділя  з 10.00 до 17.30.
Вихідний день – п’ятниця.

З метою реалізації протиепідеміологічних заходів на період адаптивного карантину обслуговування користувачів здійснюватиметься відповідно до рекомендацій МОЗ України за умов:

  • обов’язкового проходження температурного скринінгу;
  • наявності вдягнених засобів індивідуального захисту: медичних масок та рукавичок;
  • дотримання дистанційних вимог (1.5 м).

Для безпеки відвідувачів бібліотеки передбачені: вологе прибирання та санітарна обробка приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, кварцування приміщень бактерицидними опромінювачами, санітайзери з дезінфікуючими засобами на пунктах обслуговування користувачів.

З метою запобігання скупчення відвідувачів пропонуємо скористатися інформаційно-бібліотечними послугами у віддаленому режимі. Надсилайте запити на електронну скриньку відділу обслуговування користувачів: onnb.vok@gmail.com або звертайтесь за телефоном (048) 723-21-93. Електронна скринька відділу міжбібліотечного абонементу: mba.edd@gmail.com.

Колектив ОННБ бажає всім міцного здоров’я та чекає на зустріч з вами!

Створено: 30.07.2020
Останнє оновлення: 31.07.2020
Переглядів: 404
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.