Герою України Валентинові Симоненку в день ювілею!

1-1.jpg

Герою України, 
почесному громадянину Одеси, 
доктору економічних наук, професору,
члену-кореспонденту Національної академії наук України,  заслуженому економісту України, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки,  голові наглядової ради ОННБ,
лауреату Галереї почесних благодійників Одещини «Люди щедрих сердець»


В.К. 
СИМОНЕНКУ

Шановний Валентине Костянтиновичу!

Дозвольте від себе особисто та від усього колективу Одеської національної наукової бібліотеки щиро привітати Вас з 80-річчям від дня народження.

Ми пишаємося тим, що сходження до національного визнання Ваших досягнень у державній, політичній та громадській діяльності, Вашого особистого внеску в розвиток економіки та науки України почалося саме в Одесі.

Ваша багатогранна діяльність відзначена багатьма державними нагородами, преміями, званням заслуженого економіста України. Безперечно, що досягнення таких блискучих успіхів стало можливим лише завдяки Вашій неймовірній енергії, прагненню до нового, високому професіоналізму, таланту керівника, видатним організаторським здібностям, колосальній працездатності та ентузіазму.

Відрадно, що виростаючи масштабно як державний діяч, обіймаючи високі посади, Ви не втрачали своїх природних людських чеснот – залишалися таким же щирим і щедрим, відкритим до спілкування, готовим прийти на допомогу.

Вашу підтримку і дружнє ставлення протягом багатьох років відчував і колектив нашої національної книгозбірні. Ми вдячні Вам, що у бутність головою Одеської міської ради Ви посприяли бібліотеці в складний для неї період кінця 1980-х років, коли були перебої з фінансуванням, а будівля вкрай потребувала капітального ремонту та реставрації. Саме тоді було прийняте рішення міськвиконкому про включення нашого питання до кошторису і перерахування коштів на виготовлення проекту реставрації бібліотечної споруди – пам’ятки архітектури національного значення.

І на посту голови наглядової ради ОННБ Ви активно долучаєтеся до вирішення проблемних питань діяльності закладу культури, створення умов для подальшого розвитку бібліотеки, перетворення її на сучасний науково-інформаційний центр, на місце єднання творчих сил інтелігенції та наукової еліти Півдня України.

Ми вдячні Вам і за особисте поповнення книжкового фонду бібліотеки – усі передані Вами видання затребувані користувачами, які цікавляться проблемами соціального розвитку України, становленню ринкової економіки, регіональної політики, ролі виконавчих та законодавчих органів у цих процесах.

Вельмишановний Валентине Костянтиновичу, з нагоди значущої дати у Вашому житті бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі літа, невичерпного оптимізму, добробуту, натхнення на нові справи, наснаги на підкорення нових вершин, миру і радості в родинному колі, серед своїх близьких і друзів, колег і шанувальників!

 

З пошаною та вдячністю,

Генеральний директор ОННБ                    

Ірина БІРЮКОВА

2-2.jpg imgp9071-1.jpg 3-2.jpg

kn-odesskij-nabat1-1.jpg

Напередодні свого 80-ліття
Валентин Симоненко

презентував одеситам свою нову книжку,
в якій ділиться думками про проблеми
рідного для нього міста Одеси,
що переживає нині, як і вся країна,
нелегкі часи


Симоненко В.К. Одес
ький набат. Пошуки об’єднавчого творення / Валентин Симоненко - Київ : ТОВ «Друкарня“Бізнесполіграф”», 2020. – 280 с. – Рос. мовою.

Напередодні свого 80-ліття Валентин Симоненко презентував одеситам свою нову книжку. Відомий державний і громадський діяч ділиться думками про проблеми рідного для нього міста Одеси, що переживає нині, як і вся країна, нелегкі часи. Глибоке знання економіки, багаторічний досвід керівництва виконкомом Одеської міськради, парламентської діяльності, роботи в уряді України і головою Рахункової палати України надають міркуванням і рекомендаціям автора особливої переконливості і практичного значення.

 Книга, адресована широкому колу читачів.

Ми вдячні автору за новий дарунок до фонду ОННБ.

 

Створено: 04.07.2020
Останнє оновлення: 06.07.2020
Переглядів: 191
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.