До виходу першого номера газети «Вечерняя Одесса»

Перший номер «Вечерней Одессы» вийшов 1 липня 1973 року. «Вечьорка», як її одразу любовно назвали одесити, стала надзвичайно популярною: цікаві і неординарні думки, неформальний стиль, оперативність – все це привабило читачів. У газеті завжди працювали талановиті журналісти, що стали друзями Одеської національної наукової бібліотеки: Олег Суслов, Лариса Бурчо, Євген Голубовський, Юрій Михайлик,Тіна Арсеньєва, Анатолій Глущак та інші. В Одесі досі згадують її засновника і першого редактора – Бориса Дерев‘янка, відомого публіциста, політика, депутата багатьох скликань Одеської міськради, який трагічно загинув у серпні 1997 року.

00000img_00000_burst20200701172557372_cover.jpg


Одеська національна наукова бібліотека

щиро вітає колектив газети «Вечерняя Одесса»
з днем народження!

Від перших днів свого існування газета є партнером Одеської національної наукової бібліотеки: журналісти часто відвідували бібліотечні заходи, писали про її потреби і досягнення. «Вечерняя Одесса» неодноразово виступала інформаційним спонсором багатьох бібліотечних проєктів: «Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», соціального проєкту «"Litera" – літнього читального залу для одеситів і гостей міста», Різдвяних та Шевченківських читань, численних презентацій , книжкових виставок та ін. Нам, бібліотекарям, популярність «Вечерней Одессы» відома дуже добре: газета завжди затребувана читачами, а майбутні журналісти, вивчаючи архівні примірники газети, вчаться азам професії та пізнають на практиці, що таке громадська позиція та етика журналіста.

slajd2.jpg slajd1.jpg

Одеська національна наукова бібліотека щиро вітає колектив газети «Вечерняя Одесса» з днем народження! Від щирого серця бажаємо довголіття, творчої наснаги і креативу, удачі, цікавих репортажів, миру і злагоди у родинах, натхнення у праці на благо України! І багато-багато передплатників.

Створено: 01.07.2020
Останнє оновлення: 02.07.2020
Переглядів: 152
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.