Олекса Сергійович Різниченко (Різників)

Черговий випуск серії біобібліографічних покажчиків "Письменники Одеси" присвячено творчій діяльності поета й публіциста Олекси Сергійовича Різниченка (Різниківа). Підготовка посібника проводилася за фондами Одеської державної наукової бібліотеки імені М. Горького з залученням архіву письменника та матеріалів, наданих зав. відділу краєзнавчої літератури і бібліографії Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова В.М. Жевнер. Останнім часом О. Різниченко виступає ще й як мовознавець.

      Добір публікацій завершено за станом на грудень 2005 року. Їх описано за існуючими правилами і систематизовано у відповідних рубриках та підрубриках, що дає змогу читачеві легко виявити потрібну групу друкованих документів чи окремих з них. До його послуг - покажчик імен та періодичних видань. У деяких розділах вперше наведені посилання на сайти в інтернеті, які містять інформацію про життєвий шлях і творчість письменника.

Створено: 02.02.2007
Переглядів: 3799
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.