Природа посилає нам сигнал…

Щороку, 5 червня, світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря, який щорічно привертає підвищену увагу в більш, ніж 100 країнах світу. Цьогорічне відзначення проходить під гаслом «Час природи».

1.jpg 2.jpg

Україна приєдналася до світової спільноти й прийняла Всесвітній день охорони навколишнього середовища як офіційне свято в 1998 році. 5 червня стало професійним святом екологів України. 

У 2018 році введений в дію Закон «Про стратегічну екологічну оцінку», яка оцінює наслідки виконання документів державного планування для довкілля та здоров’я населення, враховує результати громадського обговорення.

У 2020 році тема Дня присвячена збереженню біорізноманіття – невідкладної і суттєвої проблеми. Недавні події, починаючи з лісових пожеж в Бразилії, Сполучених Штатах Америки та Австралії і закінчуючи нашестям сарани в Східній Африці, а тепер і глобальна пандемія – демонструють взаємозалежність людини і природи, в якій вона існує. Природа посилає нам сигнал.

 Докладніше

Видання відповідної тематики з фондів ОННБ

 

Створено: 04.06.2020
Останнє оновлення: 09.06.2020
Переглядів: 337
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.