Григорій Дем’янович ЗЛЕНКО

Цей посібник продовжує тему біобібліографічного покажчика “Григорій Дем’янович Зленко”, що вийшов 1990 року як шостий випуск серії “Письменники Одеси”. В ньому зафіксовано творчий доробок персоналія за останнє п’ятнадцятиліття, від осені 1989-го до кінця 2004 року. Реєстр враховує публікації письменника тією мірою, яку надали фонди Одеської державної наукової бібліотеки імені М.Горького та особистий архів персоналія. Література про життя і творчість Г.Д. Зленка наведена вибірково; опущено численні видруки з посиланнями на твори письменника, про його участь у наукових конференціях та різноманітних культурно-мистецьких і громадських заходах.

Опис зібраного матеріалу провадився за існуючими правилами і стандартами. Його згруповано в ряді тематичних рубрик. У рамках певної рубрики матеріал подано в хронологічному, а в рамках року — в алфавітному порядку. Якщо той чи той твір мав декілька публікацій, наступні в основному зафіксовано одразу після першої. Завершують реєстри покажчик періодичних видань та індекс імен.

Створено: 02.02.2007
Переглядів: 2582
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.