Флешмоб: «У чарівному всесвіті дитячої книжки»

bez-nazvi-2.jpg

З нагоди Всесвітнього дня захисту дітей, що відзначається 1 червня, Одеська національна наукова бібліотека запрошує до участі у флешмобі «У чарівному всесвіті дитячої книжки». Приєднуйтесь!

У кожного з нас є книжка, яку ми залюбки читали в дитинстві, радили одноліткам, мріяли стати схожими на головних героїв. З часом саме ці книжки, ніби відкриваючи їх заново, читали вже нашим дітям… Чудово, коли саме книга стає родинним спадком, а її чарівний всесвіт гуртує родину і допомагає краще зрозуміти одне одного!

Отже, чекаємо на фото з улюбленою дитячою книжкою та на коротенький коментар, відгук, власну думку щодо обраного твору. Коментарем може стати фрагмент тексту, влучна цитата, цікавий факт з біографії автора, розповідь про героїв твору тощо. А може, у вас є цікаві власні враження, що пов’язані з бібліотекою? Поділіться!

Опублікуйте на свій сторінці фото у Facebook чи Instagram та поставте хештег #всесвіткниги

Кращі роботи будуть представлені на сайті ОННБ першого червня.

Створено: 16.05.2020
Переглядів: 667
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.