Час - найкращий дезінфікуючий засіб

01.jpg

9 квітня центр “Вікно в Америку” в ОННБ провів вебінар для мережі центрів “Вікно в Америку” в Україні.
Тема вебінару була присвячена методам дезінфекції різних видів паперових видань під час епідемії коронавірусу. До участі у вебінарі приєдналися координатори центрів «Вікно в Америку» з Кропивницького, Херсона, Києва, Івано-Франківська та ін. Стаття для обговорення «Як проводити дезінфекцію книжок в період пандемії» була перекладена координатором одеського центру «Вікно в Америку» Н. Дибою з фахового журналу “Американські бібліотеки” (American Libraries Magazine), який видає Американська Бібліотечна Асоціація.

02.jpg

Координатор центрів "Вікно в Америку" В. Пашкова, яка взяла участь у дискусії щодо актуальності питання, наголосила на викликах, які постають перед бібліотеками України, - як поводитись з книгами, які будуть повернуті в бібліотеки користувачами. Адже наразі в світі не існує інформації про безпечні методи дезінфекції паперових носіїв. З рекомендації Американської Бібліотечної Асоціації : «Ізоляція мінімум на 24 години, а краще 14 днів - найкращий дезінфікуючий засіб. Йдеться про захист бібліотек, бібліотекарів, а також громадськості».

Вебінар проводився за допомогою ZOOM- сервісу для організації онлайн-конференцій.

Створено: 10.04.2020
Останнє оновлення: 11.04.2020
Переглядів: 361
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.