Карантин - час нових можливостей

discussion.jpg

Під час вимушеної ізоляції для бібліотеки важливо зберігати зв'язок з постійними користувачами, а також залучати нових прихильників. Це стало можливим для любителів читання англійською мовою. В центрі "Вікно в Америку" з 2009 року існує літературний дискусійний клуб "Literature Discussion Club", його відвідують всі, хто потребує вдосконалити свої навички розмовної англійської.

litr.jpg

Для можливості спілкування була створена відкрита група на фейсбуці, до якої приєдналися 54 учасника. Вже другий тиждень проводимо онлайн зустрічі у вигляді скайп конференцій, які модерує Дмитро Смірнов, керівник клубу на волонтерських засадах. Плануються зустрічі кожний четвер о 19:30. Усі бажаючі запрошуються до обговорення прочитаного короткого оповідання американських авторів англійською мовою. На зустрічі 2 квітня було обговорення відомого оповідання Рея Бредбері "The Last Night of the World" ("Ніч перед кінцем світу"). Учасники відповідали на запитання автора. Що трапиться, якщо ми дізнаємося, що завтра кінець світу? Що ми будемо відчувати, що ми будемо робити, чи напишуть про це в газетах? Несподівані запитання, але ще більш несподіваними були думки - позитивні та обнадійливі.

smirnov.jpg

Відомий в Одесі волонтерський проект центру "Вікно в Америку" з 2004 року - "Клуб майстерності публічних виступів" також перейшов на спілкування у віддаленому режимі. Про зустрічі за допомогою хмарного сервісу ZOOM - інформація на сторінці клубу 

Бажаємо всім здоров'я та доброго настрою! Залишайтесь з бібліотекою!

Створено: 03.04.2020
Переглядів: 532
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.