Віртуальне спілкування

01.jpg


З 2009 року в центрі «Вікно в Америку» відділу міжнародних проектів ОННБ працює літературний дискусійний клуб (Literature Discussion Club) для користувачів, мета яких – вдосконалення англійської та навичок мовлення. На засіданнях, які проходять кожного тижня, зазвичай обговорюються прочитані короткі оповідання американських авторів.
Незважаючи на карантин та неприємні обставини, які заважають живому спілкуванню, ми вирішили все ж надати можливість насолоджуватись читанням та спілкуванням. Технології 21 століття дозволяють робити це в інтернеті. Для спілкування онлайн була створена група на Фейсбуці (WOA Literature Discussion Club).
Дмитро Смірнов, керівник клубу на волонтерських засадах, запропонував до першого обговорення пост Брендона Стентона, блогера та автора проекту "Люди Нью-Йорка", який ділиться своїми думками щодо цього безпрецедентного виклику, яке нам пропонує сьогодні життя. З побажанням здоров’я та доброго настрою ми запрошуємо всіх бажаючих надсилати свої думки та бути на зв’язку в цю неспокійну хвилину.
Карантин - це час допомагати один одному!

Створено: 23.03.2020
Переглядів: 313
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.