До Дня українського добровольця

З 14 по 22 березня 2020 р. до Дня українського добровольця в довідково-інформаційному відділі експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Доброволець – це поклик серця».

dobrovolec_.jpg

17 січня 2017 року Верховна Рада України прийняла Постанову № 1822 «Про встановлення Дня українського добровольця», який відзначатиметься щорічно 14 березня.

Саме 14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

День добровольця – це свято справжніх патріотів, людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності держави.

Мета виставки – сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу громадян України, популяризації подвигу захисників нашої держави, посиленню уваги суспільства до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Експозиція включає матеріали про мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 11.03.2020
Переглядів: 135
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.