Америка 2020: основні тенденції розвитку. Лекція

3 березня 2020 р.о 16:00 в центрі «Вікно в Америку» відділу міжнародних проектів ОННБ директор Центру міжнародних досліджень ОНУ ім. І.І. Мечникова Володимир Дубовик прочитає лекцію «Америка 2020: основні тенденції розвитку».

422907e-imgonline-com-ua-resize-lhd1bckgw9psd.jpg 7_2.jpg

В. Дубовик закінчив історичний факультет Одеського державного університету в 1992 р. Він отримав ступінь кандидата політичних наук в тому ж університеті у 1996 р. і працює в ОДУ (нині ОНУ – Одеський національний університет) на різних посадах до теперішнього часу.

Володимир Дубовик двічі проходив стажування в Інституті Кеннана, а також отримав гранти на стажування в Міжнародному науковому центр імені В. Вільсона в 1997 р. (програма RSEP), Центрі міжнародних та безпекових студій в Меріленді (CISSM), Університету Меріленду у 2002 р. (програма CI).

Володимир Дубовик був та залишається членом численних міжнародних асоціацій: ISA (Асоціація міжнародних досліджень), CEEISA (Асоціація міжнародних досліджень Центральної і Східної Європи), ECPR (Європейського консорціуму політичних досліджень) SGIR (Постійної групи з міжнародних відносин), PONARS-Євразія (Нові підходи до дослідження та безпеки Євразії).

До сфери його викладацьких та наукових інтересів входять зовнішня політика США, відносини США-Україна, теорія міжнародних відносин, чорноморська безпека, дослідження міжнародних конфліктів, зовнішня політика України.

 

Створено: 26.02.2020
Останнє оновлення: 04.03.2020
Переглядів: 86
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.