До Міжнародного дня рідної мови

Проект «Бібліотека – простір культури мовлення», який проводиться до Міжнародного дня рідної мови, мав на меті проведення заходу «Культура мовлення: читай і знай», який відбувся 24 лютого 2020 р. Відвідувачі – викладачі і студенти філологічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, ознайомились та реферативно попрацювали з виданнями, представленими на книжковій виставці «Добрим зерном колосилась мова. Вона як хліб. Вона мені свята…»

Бібліографічний огляд тематичного розділу «Сучасна українська мова: самобутність, система, норма» провела Тамара Кухарук, завідувач відділу зв’язків з громадськістю і реклами бібліотеки.

1.jpg 2.jpg

З лекцією «Українська мова в Україні і світі: становлення, сьогодення, майбутнє» виступив Володимир Сподарець, кандидат філологічних наук, професор кафедри української філології ПНПУ імені К.Д. Ушинського. 

3.jpg 4.jpg

З цікавістю майбутні мовознавці долучились до обговорення теми «Культура фахового мовлення: проблеми і перспективи», зокрема, питання щодо запозичених слів і «чужинців» у сучасній фаховій мові, «вимушеної» тавтології у студентських наукових текстах тощо.

Створено: 25.02.2020
Останнє оновлення: 26.02.2020
Переглядів: 182
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.