За результатами інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

  • Одним з найцікавіших заходів, які відбулися 14 лютого 2020 р. в Одеській національній науковій бібліотеці під час культурно-просвітницької акції «Ніч у бібліотеці. Поетика кохання» – стала інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?"

   У грі взяли участь чотири команди знавців: команда користувачів бібліотеки «Шах і мат», команда Одеської міської федерації шахів «Народжені перемагати», команда вчителів школи «Майбуття» і команда працівників та волонтерів ОННБ «Бібліоманія».

   Під час відкриття заходу генеральний директор ОННБ – Ірина Олександрівна Бірюкова привітала учасників гри та побажала перемоги найсильнішому.

   Почесним гостем заходу став представник партнера гри ТОВ Видавництва «Ранок»Євгеній Владиславович Олександров, керівник відділу роботи з бібліотеками. Який не тільки щиро привітав учасників гри, а й особисто поставив останнє вирішальне питання знавцям!

   Напружена боротьба інтелектуалів із привернула увагу гостей бібліотеки, які затамувавши подих слідкували за перебігом гри. Неймовірно хвилююча атмосфера, динамічна, азартна гра, музична пауза – вокальний номер від працівниці ОННБ – Карини Кривогуз, залишили гарні спогади в учасників та гостей заходу.

   По завершенні гри усі учасники команд отримали книжкові подарунки від організаторів події – ТОВ Видавництва «Ранок» та Одеської національної наукової бібліотеки.

    

   Результати гри:

   • третє місце поділили команди користувачів бібліотеки «Шах і мат» та вчителів школи «Майбуття» (з однаковою кількістю правильних відповідей);
   • друге місце належить команді Одеської міської федерації шахів «Народжені перемагати»;
   • перше місце виборола команда працівників та волонтерів ОННБ «Бібліоманія».

   Вітаємо команду переможців: 

   Олесю Кривогуз – капітана команди, завідувача відділу наукового комплектування та обліку документно-інформаційних ресурсів,

   Ельвіру Заборцеву  – провідного бібліотекаря відділу зв’язків з громадськістю та реклами

   Олександру Делі  –  бібліотекаря І категорії відділу мистецтв

   Антонюка Дмитра – провідного бібліотекаря відділу зберігання та наукового вивчення фондів

   Ярослава Ченцова – бібліотекаря І категорії відділу міжнародних проектів

   Валерія Болгана – волонтера і друга бібліотеки, історика та журналіста 

   Дякуємо усім учасникам команд за блискучу гру, а відвідувачам заходу за увагу і підтримку!

   Окрема подяка:

   • віце-президенту Одеської міської федерації шахів – Олександру Фуреру за допомогу в організації заходу та підготовку призів для переможців,
   • ТОВ Видавництву «Ранок» за щедрі книжкові подарунки для учасників команд,
   • фахівцям відділу рідкісних видань та рукописів ОННБ – Надії Яцун та Наталії Бродецькій за гостинність та допомогу з організації гри,
   • завідувачу відділу міжнародних проектів – Наталії Дибі за корисні поради,
   • завідувачу редакційного відділу – Наталії Майданюк за допомогу з організації заходу
   • ведучим гри чарівній Аліні Таран та винахідливому Дмитру Бикову!

 ФОТОРЕПОРТАЖ

01.jpg 1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg 5.jpg
7.jpg 6.jpg 8.jpg
10.jpg 11.jpg 9-1.jpg

Створено: 17.02.2020
Останнє оновлення: 18.02.2020
Переглядів: 125
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.