Виставка «Книжкова симфонія кохання»

14 лютого 2020 р. у головному читальному залі у рамках культурно-просвітницької акції «Ніч у бібліотеці "Поетика кохання"» до Міжнародного дня дарування книг та до Дня Святого Валентина експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Книжкова симфонія кохання».

den-svatogo-valentina.jpg knizhkova_simfoniya_kohannya.jpg

Наближається День святого Валентина - дивне свято, присвячене - любові. Свято, нерозривно пов'язане з яскравими емоціями. До цього Дня довідково-інформаційний відділ представляє виставку улюблених книг - романів, поем, віршів, бестселерів на сторінках яких, герої переживають пристрасть, романтику і високі почуття.

Вслухайтесь в рядки ніжності та кохання, поміркуйте про велике й сильне почуття, про те, як треба терпляче чекати, берегти, цінувати його та відчути, як збагачує саме воно душу людині.

Неповторно і своєрідно сказано про це надзвичайно сильне людське почуття в творчості фактично кожного письменника світової та українського літератури, про що свідчать прекрасні літературні шедеври, створені їхнім талантом.

З багатьма виданнями читачі вже знайомі, а з деякими належить познайомитися і закохатися. Коли люди щасливі, а саме так відчувають себе закохані, їм хочеться веселитися. Саме тому, ми підготували романтично-гумористичну вікторину з приємними подарунками, які, сподіваємося, стануть для вас, наші улюблені гості, пам'ятними.

День всіх закоханих – це надія на довічне палке кохання. Нехай виконуються найзаповітніші мрії!

Запрошуємо всіх закоханих відвідати нашу виставку і взяти участь у вікторині!

Створено: 11.02.2020
Переглядів: 213
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.