Еспресо. Вибір читачів 2019

У жовті місяці цього року ОННБ приєдналась до участі у книжковій премії «Еспресо. Вибір читачів 2019», яку вже три роки поспіль проводить телеканал «Еспресо». Головною відмінністю є те, що переможців визначали саме читачі в бібліотеках.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

11 грудня 2019 року визначені переможці книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2019» (конкурси книжок для дорослих та дітей).

У категорії «Найкраща книжка для дітей та підлітків» перемогу здобула «Зграя» Анастасії Нікуліної (Vivat, 2018). Серед книжок для дорослих читачі віддали перевагу «За спиною» Гаськи Шиян (Фабула, 2019).

У фіналі конкурсу з дитячих книжок були: «Дитя песиголовців» Володимира Арєнева; «Зграя» Анастасії Нікуліної та «Арктична пасіка» Олександра Дерманського.

У фіналі конкурсу книжок для дорослих були: «Фонетика тиші» Івана Андрусяка; «За спиною» Гаськи Шиян  та «Братство» Олега Криштопи.

Створено: 24.12.2019
Переглядів: 172
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.