"Що? Де? Коли?"!

Всім! Всім! Всім! В один з чудових передноворічних днів, а саме, у неділю, 22 грудня, в Одеській національні науковій бібліотеці сталася незвичайна подія: у нас відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"!

Серед учасників: команда працівників ОННБ "Бібліоманія", команда міської федерації шахів – "Народжені перемагати" та команда відвідувачів бібліотеки "Шах і мат".

02.jpg

Генеральний директор ОННБ Ірина Бірюкова привітала учасників і висловила надію, що інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" стане доброю традицією. Звернувшись до аудиторії, вона зауважила: "Друзі, Ви, напевно, здогадуєтеся з ким моє серце сьогодні, але нехай переможе найсильніший!"

Неймовірна хвилююча атмосфера, азартне, напружене обговорення та швидкий пошук правильної відповіді на питання за одну хвилину, до сигналу безкомпромісного суворого ведучого, усе це, тримало в напрузі учасників команд впродовж двох раундів запеклої боротьби! А які емоції вирували за ігровими столами команд, коли вони раділи, або засмучувалися через неправильну відповідь! Особливо коли хтось із учасників таки пропонував вірну відповідь, яку відхилили!

3-1.jpg 2.jpg 1.jpg

Перед початком заходу зустрілися три різні команди, учасники яких раніше не були знайомі. А після гри, усі ми, перебуваючи у гарному настрої, сповнені позитивних емоцій, наче давні друзі, жваво обговорювали змагання та не хотіли розлучатися і вже почали будувати плани на майбутнє! Продовження буде…!!!???

Дякуємо усім командам та їх учасникам!

5.jpg 5a.jpg

6.jpg

Команда переможців «Шах і мат» :

Сергій Свекла,

Альона Хіль,

Наталя Терлецька,

Сергій Жуков,

Наталя Кобюк,

Олександр Чебенюк

Команда срібних призерів «Бібліоманія»:

Дмитро Антонюк,

Олександр Клімов,

Ярослав Ченцов,

Валентина Клейнбурд,

Олександра Делі,

Олеся Кривогуз

Команда бронзових призерів «Народжені перемагати» :

Євген  Демидюков,

Олександр Тимофєєв,

Олександр Юровських,

Анна Григорьєва,

Олександр Фурер

Також дякуємо нашій групі підтримки: колегам, рідним, друзям та відвідувачам!

Окрема подяка:

  • бібліотечним фахівцям, господиням читального залу ОННБ (що на вул. Акад. Філатова,1) – Ользі Михайлівні Сабуровій та Людмилі Володимирівні Хрістовій за гостинність!
  • віце-президенту Одеської міської федерації шахів – Олександру Фуреру за ідею та організацію події!
  • ведучому гри, співведучому студентської ліги "Що? Де? Коли?" – Дмитру Бикову за цікаві і складні запитання!
  • співробітниці відділу наукового комплектування та обліку документно-інформаційних ресурсів – Альоні Мельниковій за фотосупровід заходу !
Створено: 23.12.2019
Оновлено: 28.07.2021
Переглядів: 575
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.