Шахові турніри

Шановні друзі! 

bez-nazvaniya-1.jpg

30 січня 2021р. у рамках проєкту «Клуб родинного дозвілля» в читальному залі ОННБ (вул. Ак. Філатова,1) відбудеться шаховий турнір «Бліц з обрахуванням міжнародного рейтингу FIDE». У турнірі зможуть взяти участь шахісти першого та другого розряду. Турнір зареєстрований в міжнародній шаховій організації FIDE та пройде за швейцарською системою в 9 турів.

Наступного дня, 31 січня 2021 р., у рамках проєкту «Клуб родинного дозвілля»  ми станемо свідками чергового шахового турніру – «Другий ступінь майстра» – на отримання другого дорослого розряду, що відбудеться за вищезгаданою адресою – в читальному залі ОННБ (вул. Ак. Філатова,1). В турнірі зможуть взяти участь усі бажаючі будь-якого віку, що мають третій дорослий розряд з шахів. Кожному учаснику надається 35 хвилин на партію та додаткові 30 секунд на хід. В турнірах на другий дорослий розряд запис партій є обов'язковим.

За інформацією звертатися до головного судді турніру Горбенка Рустема Мстиславовича (тел.: 097 520 81 31).

Турніри проходитимуть з дотриманням всіх протиепідемічних вимог МОЗ.

 

Створено: 26.01.2021
Переглядів: 636
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.