Де живе свято

4.jpg

21 грудня у рамках промоакції «Де живе свято: видання новорічної та різдвяної тематики у фондах Одеської національної наукової бібліотеки»» бібліотекарі зустрічали відвідувачів з Одеського міського центру соціальних служб для  сім ї, дітей та молоді Одеської міської ради. 

Першою зупинкою у «святковому марафоні» стала книжкова виставка-бесіда «У казковий світ зимових свят з книгою!»

2-1.jpg 3-1.jpg

Бібліографічний огляд виставки провела Тамара Кухарук, вона продемонструвала кращі зразки сучасної дитячої літератури, що містяться у фондах ОННБ. Ельвіра Заборцева детально зупинилась на виданнях про українські колядки, щедрівки, промовки, прислів’я і вірші новорічно-різдвяної тематики та запропонувала відродити чудову традицію родинного читання. Ідея сподобалась: дорослі розповідали дітям про свої улюблені різдвяні вірші, пісні, історії та разом читали книги.

Фахівець із соціальної роботи Центру, Ірина Жукова відзначила цікаві і корисні видання з добірки «Особливості виховання та роботи з дітьми і підлітками пільгового контингенту».

5.jpg 6.jpg

Далі всі вирушили до «бібліотечного кінозалу», де на них чекала відео-презентація «Книги світу», після перегляду дехто виказав бажання: «мати багато книжок і дружити з бібліотекою».

Захопила усіх екскурсійна програма «Казкове розмаїття»: у відділі каталогів відвідувачі передивились розділи про карнавали світу; у відділі мистецтв ознайомились з мистецькою палітрою наступаючого «Року миші»; у відділі рідкісних видань та рукописів дізнались про цікаві зимові події зі сторінок першої одеської газети «Одесский вестник».

11.jpg katalog.jpg 9.jpg
Створено: 23.12.2019
Переглядів: 232
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.