Запрошуємо до «Гостинної книгарні»!

За давньою традицією Одеська національна наукова бібліотека представляє просвітницький проект «Гостинна книгарня», який щорічно проходить у дні зимових свят.

Цього року проект включає промоакцію «Де живе свято» і триватиме з 16 по 29 грудня 2019 року. У програмі акції – екскурсії, виставки, літературні бесіди та бібліо-уроки, присвячені темі зимових свят.

Відвідувачам пропонується оглянути книжково-ілюстративну експозицію «У казковий світ зимових свят – з книгою!», на якій представлена література з історії свят, різдвяних традицій в Україні та світі, сучасні етнографічні дослідження, фольклорні матеріали, казки та новорічна художня література, музичні твори, кулінарні збірники новорічних страв тощо. Експозиція містить окремі розділи:

- «Добро як сенс життя: до Дня Святого Миколая»;

- «Янголи звіщають: українські колядки, щедрівки, промовки, прислів’я, вірші»;

- «Чарівна музика зими: ноти, репертуарні збірники, музичні твори для новорічного настрою»;

- «Кулінарні фантазії: святкові традиції української кухні».

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Першими відвідувачами заходів стали вихованці КЗ "Троїцька спеціальна школа-інтернат".

4-1.jpg 5.jpg

Завідувач відділу зв’язків з громадськістю та реклами бібліотеки Тамара Кухарук розповіла про історію дитячої книги, загадки стародавніх книг, представила цікаві сучасні видання дитячої літератури. Найбільше сподобалось юним читачам книги-пазли, книги-розкладачки, книги-ляльки, 3D книги.

«Подорож казковим світом» продовжила Марина Старощук, представник книгарні Старого Лева в Одесі, яка розповіла про книжкову продукцію видавництва, презентувала найкращі та найцікавіші сучасні дитячі книги, зацікавила дітей неймовірними історіями про героїв книжок та чарівним світом дитячої книги.

Ірина Бондаренко, засновник кампанії ГРІНЛАЙТ-ІН, організатор некомерційних освітньо-розважальних заходів для учнів Троїцької спеціальної школи-інтернату запропонувала дітям дізнатися про цікаві та сучасні професії і на життєвих прикладах довела, що «діло майстра величає!».

Діти підготували для бібліотеки чудовий подарунок – власні малюнки «Моя Різдвяна зірка».

Насамкінець дітям запропонували коротку екскурсію бібліотекою, з відвідуванням святкової фотозони, де вони залюбки робили селфі на пам’ять.

6.jpg 7.jpg 8.jpg
Створено: 16.12.2019
Переглядів: 553
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.