УВАГА, ЗАХІД СКАСОВАНО!

ОНОВЛЕНО :
УВАГА! Захід «Тиха вечірка» в Одесі СКАСОВАНО!

Шановні друзі, організатори Тихої вечірки в Одесі і весь колектив Одеської національної наукової бібліотеки приєднуються до скороти за загиблими в пожежі, яка сталася 4 грудня 2019 року в Одесі. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблих і всім постраждалим у трагедії.

Дякуємо за розуміння. bezymyannyj-1.jpg

7 грудня 2019 р. о 20.00 в Одеській національній науковій бібіліотеці вже вдруге відбудеться зовсім не звична Тиха вечірка, винятково в навушниках. Тогоріч Тиха вечірка набула широкого розголосу, неабиякої популярності та мала схвальні відгуки відвідувачів.
Вечірка відбуватиметься в ОННБ (вул.Пастера, 13) на платформі Інтернет-радіо «SKOVORODA» – радіо вільних ідей. На платформі лунатиме мікс сучасної української музики від супер діджея та відбудеться інтерв’ю з гостями ефіру – хіп-хоп вокалістом гурту "Танок на майдані Конґо", журналістом і письменником, Фоззі, засновником та лідером рок-гурту "Фіолет", письменником, арт-директором фестивалю Бандерштат Сергієм Колосом.
Паралельно вечірки відбудуться також у 41 бібліотеці в 37 містах України.
Запрошуємо Вас провести яскраво, цікаво та енергійно своє дозвілля!

Обов’язкова умова участі – запальний настрій та навушники зі смартфоном!
ВХІД ВІЛЬНИЙ!

 

Створено: 02.12.2019
Останнє оновлення: 07.12.2019
Переглядів: 510
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.