Всеукраїнський конкурс читачів рельєфно-крапкового шрифту

13 листопада 2019 року  відзначається Міжнародний день сліпих. В Україні понад 10 тисяч дітей, які належать до категорії людей з порушенням зору. Ця дата покликана привернути увагу здорових людей до проблем тих, хто втратив зір. У цей день в ОННБ відбувся Третій всеукраїнський конкурс найкращих читачів рельєфно-крапкового шрифту за системою Л. Брайля.  

Школярі демонстрували свої вміння та вправність у зовсім незвичному та складному виді читання, а згодом і висловилися з суспільно актуальних питань. У дискусії юні читачі звернули увагу на проблеми освіти дітей з глибоким порушенням зору та брак позакласної літератури шрифтом Брайля, а також актуальність поповнення бібліотек сучасними Брайлівскими книгами. Після підведення підсумків Одеській національній науковій бібліотеці громадською спілкою «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю зору «СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД» були подаровані книжки шрифтом Брайля на культурну та історичну тематику для дітей шкільного віку. Бібліотека завжди відкрита до діалогу, а особливо з людьми з обмеженими можливостями. Люди з особливими потребами  не бачуть очима, але бачуть серцем. Ми не байдужі!

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4-2.jpg 5a.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg

Створено: 15.11.2019
Останнє оновлення: 18.11.2019
Переглядів: 765
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.