До 85-річчя Кіри Муратової. Анонс

2.jpg 3.jpg

З 5 по 15 листопада 2019 р. в ОННБ експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка  «Авторське кіно Кіри Муратової: до 85-річчя від дня народження».

Кіра Георгіївна Муратова (1934-2018) – видатна постать в історії вітчизняної культури, класик світового кіно, лауреат Державної премії України. Вона зняла 22 фільми, які одержали численні міжнародні нагороди. Перша самостійна робота її як режисера – фільм «Короткі зустрічі», де вона зіграла також одну з головних ролей разом з Володимиром Висоцьким. У 2012 р. Кіра Муратова створила свій останній фільм «Одвічне повернення», який став лауреатом кількох міжнародних кінофорумів. У 2017 році її запрошено до складу Американської кіно академії, що визначає володарів премії «Оскар».

Фонди ОННБ дають можливість широко представити літературу про творчість відомого українського митця. Експонуватимуться наукові та популярні видання, а також численні статті з періодики та ілюстративні матеріали.

Створено: 01.11.2019
Переглядів: 419
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.