Подяка Сергію Філіпчуку

Висловлюємо вдячність другові бібліотеки Сергію Володимировичу Філіпчуку за щедрий дарунок – понад 30 примірників великоформатного подарункового видання – альбому репродукцій картин відомої української художниці-ілюстратора і живописця Євгенії Гапчинської – Gapchinska. Поставщик счастья № 1 (Днепропетровск, 2007). Видання прикрасить фонди відділу мистецтв бібліотеки та стане у нагоді всім, хто цікавиться сучасним українським мистецтвом і творчістю Є.Г. Гапчинської зокрема, дозволить представити вітчизняне мистецтво в рамках програм міжнародного документообміну, які реалізує Бібліотека у співпраці з бібліотечними закладами 24 країн світу. 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

З рецензій на книгу:

 «…Дивовижний альбом дивовижних картин дивовижної жінки та її 45 правил життя. Неповторний стиль автора вражає, зворушливі дитячі зображення дарують втіху та спокій. Про Гапчинську кажуть: «..вона малює щастя..». Його образи втілені у рожевощоких принцесах з тістечками, кучерявих лицарях, янголятах, кошенятах та у кожному куточку її незрівнянних картин…»

Відкривають книгу зворушливі побажання від Євгенії Гапчинської:

Помните, что счастье все-таки есть!

Любите преданно.

Любите тех, кто о Вас заботится.

Любите одного своего человека.

Любите свою страну.

Будьте честны.

Работайте много, ешьте мало.

Не стесняйтесь своих чувств, потому что жизнь всего лишь одна.

Любить – это все, что мы можем сделать друг для друга.

Любите здесь и сейчас, другого времени уже не будет.

Потом – значит никогда.

Гуляйте осенью в парке.

Оставайтесь ребенком, вечным…

Запрошуємо усіх погортати сторінки альбому та потрапити у полон позитивної енергії затишку, спокою та душевної гармонії, які дарує це прекрасне видання!

Створено: 22.10.2019
Переглядів: 3488
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.