Вітаємо колегу!

Одразу два дипломи у Всеукраїнському конкурсі на кращу публікацію в аудіовізуальних (електронних), друкованих засобах масової інформації, теле- і радіопередачу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції  у номінації «За кращу публікацію у регіональних ЗМІ» здобув журналіст, нині наш колега – провідний редактор редакційного відділу ОННБ Володимир Сильвестрович Геник.

genik-volodimir-silvestrovich.jpg

 Обидві відзнаки – за статті на шпальтах газети «Чорноморські новини»: «Про НАТО мовою плаката» (друге місце) та «Квіти від НАТО на Європейському майдані» (третє місце).

На конкурс, що проводився Державним комітетом телебачення і радіомовлення України й Офісом віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, було подано чимало робіт з усіх куточків України.  Розглядалися вони в різних номінаціях і оцінювалися за п’ятибальною системою. У нашого колеги – найкращий результат: 4,51 та 4,27 бала. (Максимальних 5  балів не отримав ніхто).

Вітаємо з перемогою і зичимо подальших творчих звершень!

 

Створено: 08.10.2019
Переглядів: 296
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.