Еспресо. Вибір читачів 2019

У жовтні місяці цього року Одеська національна наукова бібліотека приєдналась до участі у книжковій премії “Еспресо. Вибір читачів 2019”.

Книжкову премію три роки поспіль проводить телеканал “Еспресо”, головною відмінністю є тє, що переможців визначатимуть читачі в бібліотеках. З номінантами можна ознайомитись впродовж вересня - жовтня у відділі обслуговування користувачів на вікнах видачі літератури.

vibir_chitachiv1.jpg knigi_vibir_chitachiv_20192_1.jpg

1 етап — протягом червня оргкомітет приймав заявки від видавництв на участь книжок у Премії (загалом 146 видань від 38 видавництв) за двома номінаціями - “Література для дітей та підлітків” та  “Література для дорослих”.

2 етап — протягом липня експертне журі у складі 24 осіб (відомих журналістів та літературних критиків, письменників, професорів українських вузів та літературознавців) визначили, які 3 книги в кожній номінації перейдуть в фінальний етап.

3 етап — протягом з вересня по жовтень переможця серед 3-х фіналістів мають обрати в бібліотеках по всій Україні. Переможці Премії будуть оголошені наприкінці листопада  2019 року в ефірі телеканалу “Еспресо” і на сайті espreso.tv

Одеська національна наукова бібліотека взяла участь у третьому етапі конкурсу та пропонує приєднатись до вибору видань і проголосувати за краще видання.

До фондів бібліотеки надійшли видання, які перемогли у номінації “Література для дорослих”

Андрусяк Іван. Вибрані твори : у 2 т. / Іван Андрусяк.– Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2019 . – На укр. яз.

Т. 1 : Фонетика тиші : поезія, проза / Іл. Ганна Осадко.– 2019.– 322 с. – На укр. яз.
Переглянути в електронному каталозі

Криштопа Олег. Братство : документ. роман : [за матеріалами слідчої справи Кирило-Мефодіївського братства] / Олег Криштопа; Передм. Ростислав Чопик; Іл. Анна Алпатьєва; Худож. оформл. Андрій Сакун.– Івано-Франківськ : Вавилонська бібліотека, 2019.– 228 с. – На укр. яз.
Переглянути в електронному каталозі

Шиян Гаська. За спиною : роман / Гаська (Галина) Шиян.– Харків : Фабула : Ранок, 2019.– 349 с.– (Сучасна проза України) . – На укр. яз.
Переглянути в електронному каталозі

Більше інформації про конкурсні видання на сайті ОННБ в розділі електронні ресурси Виставка нових надходжень. Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів 2019"

 

Запрошуємо до голосування за кращу книгу в номінації “Література для дорослих” в Одеську національну наукову бібліотеку.

 

 

 

 

Створено: 03.10.2019
Останнє оновлення: 08.10.2019
Переглядів: 419
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.