Українська барва Північної Добруджі. Анонс

12 вересня 2019 р. о 13.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки й участі наукових установ, представників державних та громадських організацій, фондів, Генерального консульства Румунії в Одесі та Союзу українців Румунії відбудеться презентація української громади Північної Добруджі (Румунія) 

4.jpg

Метою заходу є ознайомлення громадськості Одеси і області із сучасним станом української громади Північної Добруджі, її ролі у розвитку економічних і культурних зав’язків України і Румунії, заохочення до співпраці з українцями за кордоном.

Під час презентації обговорюватимуться питання історії і розвитку культури українців за Дунаєм. Результати наукової і просвітницької роботи за період з 1999 року представлені на фотовиставці «Українська громада Північної Добруджі (Румунія) в 1999-2019-х роках», виставці наукових і науково-популярних видань українських і румунських дослідників. Учасники презентації обміняються думками щодо урізноманітнення форм роботи для зміцнення ідентичності української громади, підвищення її ролі у розвитку українсько-румунських зв’язків.

У презентації візьмуть участь науковці і краєзнавці Одеси та Румунії, голова української громади повіту Тульча, голова Союзу українців Румунії, представники Одеської обласної державної адміністрації, Генерального консульства Румунії в Одесі.

 

Створено: 06.09.2019
Останнє оновлення: 10.09.2019
Переглядів: 561
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.