Реалізація мовної політики в Україні. Анонс

02.jpg

З 5 по 15 серпня 2019 р. в головному читальному залі експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Формування та реалізація державної мовної політики в Україні».
Пріоритетом державної мовної політики України є утвердження і розвиток української мови - визначального чинника і головної ознаки ідентичності української нації, яка історично проживає на території України, становить абсолютну більшість її населення, дала офіційну назву державі і є базовим системоутворюючим складником української державності. На виконання закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» експонуватиметься книжкова виставка «Формування та реалізація державної мовної політики в Україні». На виставці окремими розділами «Державотворчі процеси як чинник відродження національної та мовної самоідентифікації українців», «Українська мова: базис етнічної свідомості в українському культурному просторі», «Рідна мова як складова консолідації української нації», «Якісна мовна освіта як запорука інтелектуального та духовного розвитку нації» користувачам пропонується найновіша література із фонду ОННБ: законодавчі документи, наукові збірники, матеріали науково-практичних конференцій, монографії, довідкові видання, посібники, твори відомих українських поетів та ін.

Створено: 05.08.2019
Переглядів: 263
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.