Доступ до платформи Web of Science

web_of_science.png

Шановні користувачі!

Одеська національна наукова бібліотека отримала право доступу до платформи Web of Science за кошти держбюджету України за запитом МОН України.

Провайдером доступу є Державна науково-технічна бібліотека України.

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics.

Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

Web of Science пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Вона охоплює понад 57 млн. записів із 18 711 найбільш впливових журналів світу (в тому числі й тих, які знаходяться у відкритому доступі) та 150 000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Доступ до ресурсу буде можливий Інтернет-центрі ОННБ (вул. Пастера, 13, головний читальний зал).

Також в ОННБ Ви зможете отримати консультацію з роботи із базами даних Web of Science.

Створено: 18.06.2019
Переглядів: 12957
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.