До 220-річчя Олександра Пушкіна

02.jpg

З 6 по 19 червня 2019 р. до 220-річчя від дня народження О.С.Пушкіна (1799-1837) в Одеській національній науковій бібліотеці експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Отже, я жив тоді в Одесі». 
Трохи більше року (з червня 1823 по липень 1824) прожив великий російський поет Олександр Сергійович Пушкін в Одесі. Цей рік вплинув як на творчість, так і на особистість поета. Тут була розпочата робота над найвидатнішим твором – романом у віршах «Євгеній Онєгін» (написані три перші глави), а також написана низка відомих віршів.
Сьогодні Одеса є одним з провідних міст наукового дослідження життя і творчості Пушкіна. Свідченням шани і любові одеситів до поета стали пам’ятники Пушкіну, меморіальний музей-квартира, вулиця, яка носить його ім’я. Співробітники ОННБ підготували і видали в різні роки анотовані бібліографічні покажчики «Пушкін в Одесі».
Фонди ОННБ дають можливість широко представити літературу про творчість відомого поета. Експонуватимуться наукові та популярні видання, а також численні статті з періодики, ілюстративні матеріали.

pushkin-1.jpg pushkin-2.jpg
Створено: 28.05.2019
Переглядів: 236© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.