Вітаємо з ювілеєм!

1.jpg 2.jpg

8 травня 2019 р. виповнюється 75 років від дня народження відомого українського письменника, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата літературних премій імені Олеся Гончара, імені Валер’яна Підмогильного, імені Івана Гайдаєнка, друга та багаторічного партнера бібліотеки – Геннадія Павловича Щипківського (1944).

Колектив Одеської національної наукової бібліотеки сердечно вітає творця й популяризатора українського слова з щедрим і поважним ювілеєм. Прийміть від нас щирі вітання та побажання активного творчого довголіття, джерельної наснаги, гострого пера, рясного засіву на літературній ниві. Міцного Вам здоров’я, бадьорості, сил та натхнення для втілення майбутніх задумів, невтомності у творчому пошуку, непохитної чесності і правдивості у справі. Нехай з року в рік міцніє Ваш авторитет, збільшується коло доброзичливих і вдячних читачів та шанувальників, а серце зігріває любов рідних, друзів та усіх тих, кого Ви надихаєте. З роси і води Вам, Геннадію Павловичу!

Створено: 08.05.2019
Останнє оновлення: 09.05.2019
Переглядів: 350© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.