«Французька весна» в бібліотеці

2.jpg

Відділ міжнародних проектів ОННБ запрошує приєднатися до кінопоказів у рамках щорічного фестивалю “Французька Весна в Україні”, який розпочався 11 квітня 2019 р.
Французький Інститут в Україні спільно з Артхаус Трафік підготували бібліотечним кіноклубам яскраву добірку «Шарман Легран і музика французького кіно» — ретроспективну програму, яка складається з робіт великого композитора Мішеля Леграна та визначних музичних фільмів останніх років з Франції. Українським глядачам композитор відомий в першу чергу за мелодіями з «Шербурзьких парасольок» – цей фільм також буде представлений у програмі. Окрім цього мюзиклу, удостоєного в свій час «Золотої пальмової гілки» Канського кінофестивалю, у програмі ретроспективи також будуть музичні драми останніх років - «Барбара» Матьє Амальріка та «Едем» Мії Хансен-Леве.
Покази пройдуть 11.04, 18.04 та 23.04. о 18.00 у відділі міжнародних проектів (вул. Пастера, 13).

Створено: 16.04.2019
Переглядів: 183© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.