До 95-річчя Ювеналія Петровича Зайцева. Анонс

1.jpg

З 15 по 30 квітня 2019 р. у довідково-інформаційному відділі експонуватиметься тематична виставка «Дослідник світового океану: до 95-річчя від дня народження Ювеналія Петровича Зайцева, доктора біологічних наук, професора, академіка НАН України».
Зайцев Ю.П. (1924) – видатний вчений, гідробіолог, знаний експерт в галузі біології та екології Чорного моря, радник директора Інституту біології південних морів НАН України.
Усе життя Ю.П.Зайцев присвятив дослідженню морських екосистем, Чорного моря та його проблем, охорони природи. Він є автором понад 350 наукових публікацій, з них 18 монографій та 8 науково-популярних книг. Підтримує плідні зв’язки з бібліотекою, був членом ученої ради Університету екологічних знань ОННБ.
На виставці будуть представлені наукові та популярні видання, численні статті з періодики, ілюстративні матеріали, видання подаровані вченим бібліотеці, та бібліографічні покажчики підготовлені фахівцями бібліотеки.
Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури. 

Окремі публікації 

Створено: 12.04.2019
Переглядів: 250© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.