Бібліотечний проект “Бібліотека без кордонів”

У рамках соціально-спрямованої акції “Бібліотека без кордонів” З — 4 квітня 2019 року в ОННБ був проведений цикл бібліоуроків для викладачів і учнів Одеської спеціальної загальноосвітньої школи №75 1-2 ступеня для дітей з особливими потребами та Українському дитячому центру “Молода гвардія” для дітей соціально уразливих категорій з малозабезпечених родин.

foto2.jpg

У педагогів  особливий професійний інтерес викликали книги по спеціальній методиці виховання дітей з вадами : порушенням мовлення, зору а також відносно нового напряму виховання – анімалотерапії (огляд  проводила  Валентина Колесникова, провідний бібліотекар ВЗГіР). Дітям, в свою чергу , були представлені видання за темою «Цікавий світ навколо мене», де експонувалась цікава сучасна література про домашніх та диких тварин.

 В рамках заходів відбувся бібліоурок «Вивчаємо англійську за допомогою інтерактивної дошки», а також представлені інші інноваційні можливості Центру “Вікно в Америку” відділу міжнародних проектів (урок проводила Юлія Косолап, бібліотекар І категорії ВМП).

Насамкінець відвідувачам запропонували ознайомитись з  добірками  цікавих видань сучасної дитячої літератури, зокрема «Дитячим Кобзарем” Тараса Шевченка, виданого шрифтом Брайля; старовинними виданнями а також з історії виникнення української дитячої книги, мініатюрами. Бажаючі відвідали фотозону «Квітнева «котовасія»» та охоче робили селфі.

foto3.jpg

foto4.jpg

foto6.jpg

foto8.jpg

  

 

Створено: 09.04.2019
Переглядів: 328© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.