Тріал-доступ до архіву української періодики LIBRARIA

libraria.jpg

Шановні користувачі!

Партнер  Одеської національної наукової бібліотеки Архівні інформаційні системи (АІС) надає доступ до повнотекстового електронного архіву української історичної періодики LIBRARIA™ з комплексом пошукових засобів на описовому та контекстному рівнях.

Електронний архів української періодики LIBRARIA  – проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС),  української  компанії, яка з 2005 року працює над оцифруванням архівних та бібліотечних колекцій та впроваджує інформаційні технології в цих галузях.

Наразі оцифровано близько 700 000 сторінок видань українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримсько-татарською та російською мовами, що видавалися у різних регіонах України та поза її межами від початку до 50-х років ХХ ст. Ресурс постійно наповнюється. На даний момент ресурс містить 397 назв, 65166 випусків, 394321 сторінок періодичних видань із фондів українських архівів та бібліотек, Книжкової палати України.

На веб-сайті доступні для перегляду не лише цифрові зображення але й розпізнані тексти видань з інтерактивними змістами кожного з чисел, що надає користувачам широкі пошукові можливості. Окрім морфологічного повнотекстового пошуку, доступний також пошук за назвами видань, географією (регіони та місця) та хронологією видань (конкретні дати або періоди); окремо може бути застосований пошук за заголовками статей, а також пошук ілюстрацій за підписами до них.

Скористатися доступом та отримати кваліфіковану допомогу у використанні мережевих ресурсів LIBRARIA™ ви можете в Інтернет-центрі та довідково-інформаційному відділі ОННБ (вул. Пастера, 13).

Бібліотека працює:

понеділок-четвер — з 9.00 до 20.00; субота-неділя — з 10.00 до 18.00.

Створено: 04.04.2019
Останнє оновлення: 05.04.2019
Переглядів: 313© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.