До 75-річчя визволення Одеси. Анонс

З 10 по 23 квітня 2019 р. в ОННБ до 75-річчя визволення Одеси від фашистських загарбників експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Визволення Одеси: площина історичних досліджень».

2.jpg

10 квітня 2019 р. відзначатиметься 75-річчя визволення Одеси від фашистських загарбників. Героїчна і водночас чи не найстрашніша сторінка в історії нашого міста – 73 дні відчайдушної оборони і 907 днів окупації німецько-румунськими військами. Завдяки Одеській операції, блискучо проведеній силами 3-го Українського фронту та Чорноморського флоту та значної допомоги партизан, наше місто було звільнене, а пам’ять про цей особливий день завжди житиме в серцях одеситів.

Під час експонування виставки відвідувачі зможуть ознайомитись з численними науковими, краєзнавчими та періодичними матеріалами, монографіями, матеріалами конференцій, воєнними мемуарами та спогадами, фотоматеріалами, які зберігаються у фондах нашої книгозбірні.

В окремих розділах експозиції: «Оборона Одеси 1941 р.» «Партизанський та підпільний рух в Одесі», «Окупаційний режим», «Звільнення та відбудова Міста-героя», також будуть представлені імена особистостей, які брали участь в обороні та звільненні нашого міста.

 

Створено: 03.04.2019
Переглядів: 314© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.