Тиха вечірка "Good Silent Party" у вашому місті!

tiha-vechirka_foto.jpg

Поспішаємо познайомити з подією, що от-от охопить країну! Тиха вечірка "Good Silent Party" у вашому місті!
Що це?
Тиха вечірка у навушниках. Об’єднує тих, хто ламає стереотипи і рухається вперед.
Як це буде?
Учасники вечірки приходять до бібліотеки у своєму місті (одеситів чекаємо в Одеській національній науковій бібліотеці) зі смартфоном і навушниками. Напередодні завантажують застосунок "Радіо Сковорода". Одягають навушники, приєднуються до радіоефіру – і відчувають на собі, що значить розважатися по-тихому з усією країною. У Фейсбуці проходитиме відеотрансляція діджея і стрім вечірок із різних бібліотечних локацій по всій країні.
Де проходитиме?
Локації вечірок – бібліотеки з різних міст.
Радіопартнер – мандрівне Radio SKOVORODA. Онлайн-радіо приїздить зі Львова до Старобільська, Луганської області, звідки і відбуватиметься трансляція вечірки. Виступ діджея, інтерв’ю з головним гостем, спілкування з усіма учасниками вечірки – ось таке наповнення ефіру.
Гість вечірки – письменник, лідер гурту «Жадан і Собаки» Сергій Жадан.
Діджей – Sunny Boy (Mykhailo Lemak) та мікс нової української танцювальної музики.
Яка ідея?
Популяризувати сучасну українську культуру, вийти за межі стереотипів, зокрема показати бібліотеку зовсім новим простором, що об’єднує навколо себе прогресивних та сміливих.
Хто може приєднатися?
Усі, хто має Інтернет, навушники і бажання випробувати новий формат вечірки.
Коли вечірка?
23 березня, трансляція з 18:00 до 20:00.

Створено: 13.03.2019
Переглядів: 379
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.