До 380-річчя Івана Мазепи. Анонс

ivan_mazepa_osyp_kurylas_1909.jpg

З 20 по 31 березня 2019 р. у довідково-інформаційному відділі в рамках виставкового проекту «Сузір’я історичних імен» експонуватиметься книжкова виставка «Гетьман України Іван Мазепа та його доба: до 380-річчя від дня народження».

Іван Степанович Мазепа (1639-1709)  український державний і політичний діяч, був одним із найвправніших дипломатів тодішньої Європи, полководцем і водночас поетом, у віршах якого найвідчутніше відлунювали патріотичні мотиви, уболівання за долю України.

Вагомим внеском у висвітлення образу Мазепи є праці дослідників С. Смаль-Стоцького, Я. Гординського, Р. Млиновецького, Т. Таїрової-Яковлєвої, С. Павленка та інших. Більшість матеріалів, представлених на книжковій виставці, розповідають про життя та діяльність  гетьмана, відкривають маловідомі факти з його життя.

Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічним оглядом представленої літератури.

 

Створено: 12.03.2019
Переглядів: 393
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.