До Всесвітнього дня Землі та до Всесвітньої години Землі. Анонс

4-1.jpg

З 22 по 30 березня 2019 р. в довідково-інформаційному відділі експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Година Землі – змінюй себе, а не планету»: до Всесвітнього дня Землі та до Всесвітньої години Землі.

Щороку, 22 квітня, люди на всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. У різних куточках Земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб зробити світ більш чистим, а людей – більш відповідальними.

Експозиція включатиме матеріали, що висвітлюють основні природоохоронні документи, спрямовані на об'єднання людей у справі захисту навколишнього середовища та ін. Мета експозиції – закликати громадян об’єднати зусилля задля вирішення глобальних екологічних проблем, а також нагадати про залежність людства від здоров’я планети. 

 

Створено: 12.03.2019
Переглядів: 380
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.