Українська комедія «Герой мого часу». Анонс

225px-geroj_mogo_chasu_poster.jpg

Одеська національна наукова бібліотека спільно з «Артхаус Трафік» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно запрошує вас переглянути українську комедію від режисера Тоні Ноябрьової «Герой мого часу».

Головний герой фільму – Жорік, такий собі хлопець «з сусіднього двору», який мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити? 

Фільм демонструватиметься у рамках фестивалю "Нове українське кіно". Після показу відбудеться обговорення, під час якого глядачі зможуть обмінятися думками та враженнями від побаченого.

Чекаємо на вас 13 березня о 15:00 в електронному читальному залі відділу міжнародних проектів (головний корпус).

Вхід вільний!

Попередня реєстрація за тел.: +38 063 630 99 23

 

Створено: 07.03.2019
Переглядів: 417
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.