До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

2.jpg

З 25 січня 2019 р. до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту на сайті ОННБ експонується електронна виставка «Трагедія Голокосту: історія та долі».

27 січня світ вшановує жертв Голокосту – понад 6 мільйонів людей стали жертвами цієї страшної трагедії. Вперше Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту відзначили в усьому світі в 2006 році. На державному рівні Україна вперше відзначила Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту у 2012 році.

Україна – одна з держав Східної Європи, єврейське населення якої в період Другої світової війни зазнало чи не найбільших втрат (крім Польщі). Але остаточних даних щодо кількості загиблих дослідники не мають до сьогодні.

Виставка містить сучасні наукові розвідки про Голокост, періодичні видання з фонду бібліотеки, художні видання та спогади, що висвітлюють трагічні сторінки історії, які змушують стискатися людські серця. 

Створено: 24.01.2019
Останнє оновлення: 25.01.2019
Переглядів: 255



© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.